Toka e nderit

Tre vëllezërit Gajardo betohen të hakmerren për vdekjen e motrës së tyre në fermën e një familjeje të pasur.  Por pasi arrijnë të punësohen në fermë për të vënë në lëvizje planin e tyre, ata do të takohen me 3 bukuroshet e familjes dhe mes tyre fillon një romancë e zjarrtë që vë në rrezik gjithçka…

 

Aktorë

Aarón Díaz, Sonya Smith, Ana Lorena Sánchez, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo Garcia Vivanco, Scarlet Gruber, Christian de la Campa, etj

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Nga e Hëna në të Premte 16:00 Logo_Stinet_ok

 

Shpernda ne

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien