PROGRAMET

  • Të Gjitha
  • DOKUMENTAR
  • FILM
  • PËR FEMIJË
  • POPCORN
  • SERIAL TV / SHOW
  • SHQIP
  • SPORT
Më i miri në vend :   Instruktorët e qenve+

Tre nga instruktorët  e qenve, më të mirë në Tiranë, do të sfidohen për titullin ‘ Më i miri në vend’. Kazaferi nuk ngurron të tregojë se është më i ...

Rivalët+

Rivalët

DOKUMENTAR, SHQIP

Cikli më i ri dokumentar në T HD, sjell të plotë rivalitetet më të mëdha të historisë së futbollit… Sfidat dhe yjet që kanë luajtur në këto ekipe…Historinë e formimit ...

Rikthimi i dallëndysheve+

Rikthimi i dallëndysheve

DOKUMENTAR, SHQIP

Këmbëngulja e tyre bëri që ata të spikasin në skenat e Teatrove të Baletit ku guxuan të fluturonin, ku u pranuan dhe tashmë janë pjesë e padiskutueshme e krenarisë dhe suksesit të ...

Delfinët, të maskuar në tufë+

Delfinët, krijesat më të zgjuara në oqean. Mund të duken të njohur, por jeta e tyre nën ujë është një mister. Krijesa spiune eksplorojnë botën e tyre të fshehtë, zbulojnë ...

Udhëtari më i largët në hapësirë+

Një nga arritjet më të mëdha të njerëzimit. Një ngjarje që shënjon ëndrrën shumë vjecare për të eksploruar sistemin diellor. Cili ishte disku i artë Vojaxher? Si u nis drejt ...

Shkolla e rrokut+

Shkolla e rrokut

PËR FEMIJË

Dui Fin, kitaristi i një grupi të famshëm rrok, është në krizë ekonomike, sepse pjestarët e tjerë të grupit e kanë pushuar nga puna. Në këto kushte edhe pse pa ...

Bobsfungjeri Pantallonkatrori+

Një nga serialet vizatimorë më të suksesshëm. Në qytetin Bikini Bottëm, në thellësinë e oqeanit paqësor, jeton SfungjeriBob…  Ai është një sfungjer katoror, i verdhë, që punon kuzhinier në një ...

Aventurat e Ted exploruesit dhe sekreti i mbretit Midas+

Ted Xhons, eksploruesi i famshëm kthehet sërish. Pasi zbuluan qytetin e lashtë të inakve dhe mbrojtën thesarin, Tedi, Sara, Xhefi dhe Belzoni, janë gati për një aventurë të re. Këtë ...

Të gjithë shenjtorë+

Bazuar në historinë e vërtetë të shitësit të kthyer në predikues Majkëll Spërlok, kishën e vogël që ai ishte urdhëruar për ta mbyllur, dhe një grupi emigrantësh. Së bashku ata ...

Blade Runner 2049+

Blade Runner 2049

FILM, POPCORN

Tre dekada pas ngjarjeve në filmit e parë, një ‘Blade Runner’ i ri, oficeri i policisë K, zbulon një sekret të harruar që rrezikon të shkatërrojë edhe atë pak shoqëri ...

Komandë dhe kontroll+

Një dokumentar tronditës, fitues i disa cmimeve kinematografike. Bazuar në romanin me të njëjtin titull të Eric Schlosser. Regjisor Robert Kenner dhe nga autori i ‘Fast Food Nation’ vjen historia ...

Hijet e së shkuarës+

Hijet e së shkuarës

SERIAL TV / SHOW

Një histori takimesh, ndarjesh, pushteti, lufte për drejtësi dhe mbi të gjitha dashurie dhe forcës që kjo ndjenjë ka për të ndryshuar gjithçka.   Aktorë Cláudia Abreu, Reynaldo Gianecchini, José ...

Violonçeli+

Violonçeli

SERIAL TV / SHOW

Propozimi i pahijshëm i një milioneri, vë në dilemë martesën e lumtur midis një violonçelisteje të njohur dhe bashkëshortit të saj pianist.   Aktorë Khaled El Sayed, Taim Hasan, Jihad ...

Rusia e egër+

Rusia e egër

DOKUMENTAR

Një vështrim i thellë në territoret e largëta të Rusisë… Në natyrën e egër, aty ku takohet ferri me parajsën…Udhëtoni në token e zjarrit dhe akullit… Aty ku akullnajat shkëlqejnë nën dritën e diellit…Do të takojmë majat e larta të Uraleve, dhe shkëlqimin e errët të pyjeve siberiane… Bukurinë e kristaltë të Arktikut, si dhe vullkanetmagjepsëse të Kamçatkës…Do të ndjekim jetën e vështirë të gjallesave në këto vende…   ORARE TRANSMETIMI ? DATA ORA KANALI Çdo të Merkure 20:00    

Çmitizuesit – Sezoni 11+

Bëhuni gati… Çmitizuesit rikthehen me eksperimente të reja… Dyshja e cmendur Adam dhe Xhemi – 2 ekspertë të efekteve speciale,ju presin me një listë shumë të gjatë legjendash urbane,që mezi presin ti cmitizojë… ORARE TRANSMETIMI DATA ORA ...

Super Krahët+

Super Krahët

PËR FEMIJË

Ndiqni aventurat e avionit më të shpejtë që keni parë ndonjëherë Xhetit. Ai udhëton në të gjithë botën dhe shpërndan pako për fëmijët. Por Xheti është edhe një Hero, sepse ...

Shëruesja Beatrizë+

Shëruesja Beatrizë

FILM, POPCORN

Beatriza, është një emigrante nga një qytezë meksikane, që ka përdorur mirësinë e saj për të ndërtuar një karrierë si shëruese shpirtërore. Dag Strati, është një biznesmen i pamëshirshëm që ...

Batman dhe Harli Kuin+

Dredhëza Helmuese dhe Njeriu Floro, fillojnë një mision për të shpëtuar planetin tonë dhe për fat të keq edhe të eliminojnë shumicën e njerëzve në të. Për të shpëtuar njerëziminBatmani ...

Lojrat Olimpike PyeongChang 2018+

Lojrat Olimpike te PyeongChang 2018 eshte EVENTI me i madh nderkombetar i vitit dimeror qe zhvillohet prej dates 9-25 shkurt 2018 ne Pyeongchong Contry te Korese se Veriut. Event qe ...

Grindje dhe këngë+

Grindje dhe këngë

FILM, POPCORN

Ana dhe Beni, grinden pa pushim. Të këshilluar nga terapisti i tyre për të gjetur një zgjidhje, ata kujtohen për dashurinë që kanë për muzikën. Në një përpjekje të fundit ...

Një vazhdim i paleverdisshëm: E vërteta dhe pushteti+

Një dekadë pas ‘Një e vërtetë e paleverdisshme’, ish zëvendëspresidenti amerikan Al Gore, vazhdon luftën e palodhur duke udhëtuar nëpër botë për të trajnuar një ushtri aktivistësh dhe për të ...

Emoji: Bota sekrete e emocioneve+

Brenda çdo telefoni modern, qyteti i madh i Tekstopolisit është shtëpia ku jetojnë gjithë emojit. Të gjithë shprehin vetëm një emocion, përveç Xhinit, një emoji që mund të shprehë shumë ...

UEFA Nations League+

2 EDICIONE (2018-2019) DHE (2020-2021) EKSKLUZIVISHT DHE LIVE VETËM NË SS

Guximtarët+

Guximtarët

SERIAL TV / SHOW, SHQIP

Emision argëtues me personazhet më të dashur shqiptar, të cilët kalojnë limitet e tyre, duke guxuar të fluturojnë… Një intervistë shumë e vecantë dhe argëtuese, ku ata do të flasin ...

Pa Filtër+

Pa Filtër

SERIAL TV / SHOW, SHQIP

Një program me personazhe të ftuar nga fusha ku ata spikasin, me tema nga më të ndryshmet dhe ku gjërat thuhen Pa Filtër     ORARE TRANSMETIMI DATA ORA KANALI ...

The Late Late Show with James Corden+

Në një nga programet më të ndjekur në Amerikë, James Corden do të ketë të ftuar aktorët, këngëtarët dhe komedianët më të njohur. Intervista, duete këngësh në makinë, ‘Stand-Up Comedy’ ...

Salome+

Salome

POPCORN

   

Sytë e lumit+

   

Deti i vdekjes+

   

TH#RJE+

TH#RJE

SERIAL TV / SHOW, SHQIP

Thurje vjen këtë vit me një format të ri. Debate mbi shoqërinë, artin dhe kulturën. Çdo mbrëmje do të na shoqërojë një i ftuar i veçantë, me të cilin Jonida ...

Sytë e lumit+

Sytë e lumit

SERIAL TV / SHOW, SHQIP

Asnjë lum nuk ecën indiferent mes njerëzve. Lumenjtë e Shqipërisë janë burimi i jetës në këto anë. Miq të njerëzisë por edhe armiq të rreptë. Ata janë ndër dëshimtarët më ...

Sfida+

Sfida

SERIAL TV / SHOW, SHQIP

Eshtë koha të përballen me ‘Sfidën’… Game Show më elektrizues i momentit… Në 10 javë, do të ndiqni personazhet tuaj më të preferuar, në momente të paimagjinuara dhe në situata ...

Atentatet e Mëdha+

Atentatet e Mëdha

DOKUMENTAR, SERIAL TV / SHOW, SHQIP

Historia e Shqipërisë, që nga koha e themelimit të shtetit shqiptar modern, është e mbushur me ngjarje që kanë pasur si mjet të zgjidhjes së mosmarrëveshjeve politike: vrasjen e organizuar ...

Empire+

Empire

SERIAL TV / SHOW

Seriali më i suksesshëm i viti, rikthehet me intrigë, luftë për pushtet, lakmi dhe hakmarrje. Ketë here nuk është thjeshtë biznes… është personale. ORARE TRANSMETIMI DATA ORA KANALI nr. 33 ...

Kokrrat+

Kokrrat

SERIAL TV / SHOW, SHQIP

Me regji dhe skenar të Bjordi Mezinit dhe Erion Bubullimës, vjen për teleshikuesit seriali më i ri humoristik, prodhim i DigitAlb, me skena dhe karaktere të ndryshme stereotipikë nga jeta ...

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

WordPress Lightbox Plugin
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien