PROGRAMET

  • Të Gjitha
  • DOKUMENTAR
  • FILM
  • POPCORN
  • SERIAL TV / SHOW
  • SHQIP
  • SPORT
Laci vs Skënderbeu, 27 Maj, ora 19:00, SS3HD+

LAÇI VS SKËNDERBEU (FINALJA E KUPËS SË SHQIPËRISË) ORA 19:00 LIVE SS3HD

Francë vs Irlandë, 28 Maj, ora 21:00, SS2HD+

FRANCE VS IRLANDE (MIQESORE) ORA 21:00 LIVE SS2HD

Kosovë vs Shqipëri, 29 Maj, ora 20:00, SS2HD+

KOSOVE VS SHQIPERI (MIQESORE) ORA 20:00 LIVE SS2HD

Ditet e fundit ne Vietnam, çdo të shtunë, ora 22:00, Histori+

Dokumentari kandidat për cmimin Oskar. Viti 1975-së, javët e fundit kaotike kur Ushtria e Vietnamit të Veriut, po i afrohej me shpejtësi Sajgonit. Shumë jugvietnamezë që kishin bashkëpunuar me Amerikanët, ...

Alienët e lashtësisë Sez. 6, çdo të hënë, ora 21:00, Shkencë+

Sezoni i ri i “Alienët e lashtësisë” Sot njerëzimi njeh një bum të zhvillimit teknologjik. Por a janë këto arritje, shembuj të teknologjisë moderne apo prova të arritjeve të jashtëzakonshme ...

Aventurat e Ted exploruesit dhe sekreti i mbretit Midas+

Ted Xhons, eksploruesi i famshëm kthehet sërish. Pasi zbuluan qytetin e lashtë të inakve dhe mbrojtën thesarin, Tedi, Sara, Xhefi dhe Belzoni, janë gati për një aventurë të re. Këtë ...

Të gjithë shenjtorë+

Bazuar në historinë e vërtetë të shitësit të kthyer në predikues Majkëll Spërlok, kishën e vogël që ai ishte urdhëruar për ta mbyllur, dhe një grupi emigrantësh. Së bashku ata ...

Blade Runner 2049+

Blade Runner 2049

FILM, POPCORN

Tre dekada pas ngjarjeve në filmit e parë, një ‘Blade Runner’ i ri, oficeri i policisë K, zbulon një sekret të harruar që rrezikon të shkatërrojë edhe atë pak shoqëri ...

Hijet e së shkuarës, çdo ditë, ora 16:00, Stinët+

Një histori takimesh, ndarjesh, pushteti, lufte për drejtësi dhe mbi të gjitha dashurie dhe forcës që kjo ndjenjë ka për të ndryshuar gjithçka.   Aktorë Cláudia Abreu, Reynaldo Gianecchini, José ...

Shëruesja Beatrizë+

Shëruesja Beatrizë

FILM, POPCORN

Beatriza, është një emigrante nga një qytezë meksikane, që ka përdorur mirësinë e saj për të ndërtuar një karrierë si shëruese shpirtërore. Dag Strati, është një biznesmen i pamëshirshëm që ...

Batman dhe Harli Kuin+

Dredhëza Helmuese dhe Njeriu Floro, fillojnë një mision për të shpëtuar planetin tonë dhe për fat të keq edhe të eliminojnë shumicën e njerëzve në të. Për të shpëtuar njerëziminBatmani ...

Grindje dhe këngë+

Grindje dhe këngë

FILM, POPCORN

Ana dhe Beni, grinden pa pushim. Të këshilluar nga terapisti i tyre për të gjetur një zgjidhje, ata kujtohen për dashurinë që kanë për muzikën. Në një përpjekje të fundit ...

Një vazhdim i paleverdisshëm: E vërteta dhe pushteti+

Një dekadë pas ‘Një e vërtetë e paleverdisshme’, ish zëvendëspresidenti amerikan Al Gore, vazhdon luftën e palodhur duke udhëtuar nëpër botë për të trajnuar një ushtri aktivistësh dhe për të ...

Emoji: Bota sekrete e emocioneve+

Brenda çdo telefoni modern, qyteti i madh i Tekstopolisit është shtëpia ku jetojnë gjithë emojit. Të gjithë shprehin vetëm një emocion, përveç Xhinit, një emoji që mund të shprehë shumë ...

UEFA Nations League+

2 EDICIONE (2018-2019) DHE (2020-2021) EKSKLUZIVISHT DHE LIVE VETËM NË SS

Pa Filtër+

Pa Filtër

SERIAL TV / SHOW, SHQIP

Një program me personazhe të ftuar nga fusha ku ata spikasin, me tema nga më të ndryshmet dhe ku gjërat thuhen Pa Filtër     ORARE TRANSMETIMI DATA ORA KANALI ...

The Late Late Show with James Corden+

Në një nga programet më të ndjekur në Amerikë, James Corden do të ketë të ftuar aktorët, këngëtarët dhe komedianët më të njohur. Intervista, duete këngësh në makinë, ‘Stand-Up Comedy’ ...

Salome+

Salome

POPCORN

   

Deti i vdekjes+

   

TH#RJE+

TH#RJE

SERIAL TV / SHOW, SHQIP

Thurje vjen këtë vit me një format të ri. Debate mbi shoqërinë, artin dhe kulturën. Çdo mbrëmje do të na shoqërojë një i ftuar i veçantë, me të cilin Jonida ...

Empire+

Empire

SERIAL TV / SHOW

Seriali më i suksesshëm i viti, rikthehet me intrigë, luftë për pushtet, lakmi dhe hakmarrje. Ketë here nuk është thjeshtë biznes… është personale. ORARE TRANSMETIMI DATA ORA KANALI nr. 33 ...

Enigma V+

Enigma V

DOKUMENTAR, SHQIP

Sinopsi: Ajo është një gjuhë që e flet e gjithë Bota. Nuk shkruhet, por lexohet… Gjuha e trupit… Një pjesë e mirë e komunikimit njerëzor ndodh nëpërmjet gjesteve… Por sa ...

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

WordPress Lightbox Plugin