PROGRAMET

  • Të Gjitha
  • DOKUMENTAR
  • PËR FEMIJË
  • POPCORN
  • SERIAL TV / SHOW
  • SHQIP
Shpëtimi i Farit+

Vreshti i Martës, një ishull 10 km matanë kepit Kod. Çdo verë, me qindra mijëra njerëz vijën këtu, turistë, yje, e madje edhe presidentë. Ata vijnë për të shijuar bukurinë e thyer ...

Greqia e pare nga lart+

Në një farë mënyre, qytetërimi perëndimor që njohim ne, nisi këtu. Kjo tokë është djepi i qytetërimit perëndimor. Që këtu, bota ka marrë dhurata tepër fisnike, sidemokracia politika, sistemi gjyqësor ...

Bandite te famshem: Bas Rivsi: Polici i vertete i vetmuar+

Kjo është historia e vërtetë e Bas Rivsit… Ai ishte më i suksesshëm, si njeri i ligjit… Me një kalë të bardhë dhe me një maskë të zezë, ai morri ...

Pa Filtër+

Pa Filtër

SERIAL TV / SHOW, SHQIP

Ngjarjet dhe Personazhet takohen jashtë kornizës së tyre të zakonshme. Stil jetese dhe argëtim pa Filtër , me Jona Spahiun.     ORARE TRANSMETIMI DATA ORA KANALI Çdo të enjte 20:30 ...

The Late Late Show with James Corden+

Në një nga programet më të ndjekur në Amerikë, James Corden do të ketë të ftuar aktorët, këngëtarët dhe komedianët më të njohur. Intervista, duete këngësh në makinë, ‘Stand-Up Comedy’ ...

VIOLETTA+

VIOLETTA

PËR FEMIJË, SERIAL TV / SHOW

Ajo është e bukur, e zgjuar, e talentuar dhe e adhuruar nga adoleshentët në mbarë botën “VOLETTA” Sez, III rikthehet me këngë… aventura… e histori të reja. ORARE TRANSMETIMI DATA ...

Më i miri në vend+

Më i miri në vend

SERIAL TV / SHOW, SHQIP

Dy artizanë dhe një tregtar i vjetër qilimash do të na tregojnë se si e punojnë zanatin e tyre…Tezgjahu është arma që ata kanë dhe pazari i Krujës është vendi ...

Salome+

Salome

POPCORN

   

Sytë e lumit+

   

Deti i vdekjes+

   

Shkenca fantastiko-shkencore- Sez. II+

Bazuar në librin  e tij ‘Fizika e të pamundurës’, Fizikanti i njohur Miçio Kaku,  do të sjellë në këtë cikël dokumentar një këndvështrim të ri, mbi shkencën dhe teknologjinë. Ai do t’ju ...

Banditë të famshëm: Bat Masterson: Mbrojtësi i Doxhit+

Nëse nuk e keni dëgjuar ende emrin Bat Masterson, duhet ta mësoni. Ai ishte një nga burrat më të frikshëm dhe më të respektuar në Perëndim. Bat Mastersoni ishte një ...

TH#RJE+

TH#RJE

SERIAL TV / SHOW, SHQIP

Th#rje vjen këtë sezon të ri plot me surpriza dhe risi. Tema të larmishme, të ftuar interesantë, muzikë Live. Në çdo puntatë të Thurjes në këtë sezon, do të jetë ...

Zonja pa padron+

Zonja pa padron

SERIAL TV / SHOW

Bazuar në shkrimet e Rómulo Gallegos, ‘Zonja pa padron’ është një histori hakmarrjeje dhe ambiciesh, joshjeje dhe tradhtish, e treguar nga pikëpamja e Altagracias, një grua e abuzuar. Një grua ...

Empire+

Empire

SERIAL TV / SHOW

Seriali më i suksesshëm i viti, rikthehet me intrigë, luftë për pushtet, lakmi dhe hakmarrje. Ketë here nuk është thjeshtë biznes… është personale. ORARE TRANSMETIMI DATA ORA KANALI nr. 33 ...

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Njoftim!

DigitAlb njofton se po ndodh Proçesi i Dixhitalizimit të Transmetimeve Televizive Tokësore në Tiranë e Durrës.

-Frekuencat e reja për abonentët me DEKODER HD dhe flyBOX, aktivizohen automatikisht.

-Ndërsa Abonentët me DEKODER të vjetër SD, duhet ta marrin shërbimin vetëm në Pikat e Autorizuara të Shitjes DigitAlb, Tiranë e Durrës.

-E ata me modulë, duhet të bëjnë kërkim manual në freq e reja.

*DigitAlb ju fton të përfitoni edhe nga oferta aktuale e ta merrni Falas Dekoderin T2 HD, duke bërë abonim 12 Mujor Familjar ose Premium. Për më shumë informacion, vizitoni  faqen zyrtare digitalb.al.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien