Smart Card
Smart Card

Smart Card

1,200 LEK

Një kartë plastike që përmban një mikroqark kompjuterik, me anë të të cilit menaxhohet abonimi dhe dekriptohet sinjali dixhital që vjen në dekoder. Kjo kartë është element kyc për tu aksesuar me kanalet e DIGITALB.

  • Pesha reale – 002

bli

Kategoria: .
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien