Info Për Produktet

koke_lnb2_2

Kokë LNB dyshe

1,750 LEK

Për antenë parabolë Satelitore. Mundëson marrjen e sinjalit njëkohësisht nga dy satelitë me diference 3° nga njeri tjetri.

16 gradë satelitet Eutelsat dhe 13 gradë satelit Hotbird.

Pesha  reale – 0.2

bli

Kategoria: .

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.

WordPress Lightbox Plugin
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien