Kokë LNB dyshe
Kokë LNB dyshe

Kokë LNB dyshe

1,750 LEK

Për antenë parabolë Satelitore. Mundëson marrjen e sinjalit njëkohësisht nga dy satelitë me diference 3° nga njeri tjetri.

16 gradë satelitet Eutelsat dhe 13 gradë satelit Hotbird.

Pesha  reale – 0.2

bli

Kategoria: .
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien