Memorie e jashtme 1 TB (HARD DISK) i servirur nga DIGITALB, që bën të mundur funksione si TIMESHIFT, PVR dhe ka brenda tij Katalogun POPCORN (P-VOD). Shërbime që aplikohen duke u lidhur vetëm me dekoderin FlyBOX. •	Pesha  reale – 0.4
HARD DISK i DIGITALB

HARD DISK i DIGITALB

9,900 LEK

Memorie e jashtme 1 TB (HARD DISK) i servirur nga DIGITALB, që bën të mundur funksione si TIMESHIFT, PVR dhe ka brenda tij Katalogun POPCORN (P-VOD). Shërbime që aplikohen duke u lidhur vetëm me dekoderin FlyBOX.

  • Pesha reale – 4

 

Nëse keni nje dekoder flyBOX dhe bëni nje abonim 3 apo 12 Mujor ne DIGITALB, ju e përfitoni Hard Disk me çmim OFERTË për vetëm 5900 LEKE.
Vetëm në pikat zyrtare te shitjes DIGITALB.

 

bli

Kategoria: .
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien