Info Për Produktet

TTM_Paketa_Familjare_All_In_One

DVD TMMK (e plotë) 4-12 vjeç + TTM 1 (Ofertë)

13,860 LEK

Paketa Familjare, “Tell me more kids ” dhe “Talk to me”, është një metodë interaktive për mësimim e anglishtes britanike dhe amerikane për femijë dhe moshat e rritura, duke përdorur njohjen e zërit, për të folur një anglishte të përkryer. Gjithçka është në shqip

Pesha reale –  0.3

bli

Kategoria: .

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Njoftim!

DigitAlb njofton se po ndodh Proçesi i Dixhitalizimit të Transmetimeve Televizive Tokësore në Tiranë e Durrës.

-Frekuencat e reja për abonentët me DEKODER HD dhe flyBOX, aktivizohen automatikisht.

-Ndërsa Abonentët me DEKODER të vjetër SD, duhet ta marrin shërbimin vetëm në Pikat e Autorizuara të Shitjes DigitAlb, Tiranë e Durrës.

-E ata me modulë, duhet të bëjnë kërkim manual në freq e reja.

*DigitAlb ju fton të përfitoni edhe nga oferta aktuale e ta merrni Falas Dekoderin T2 HD, duke bërë abonim 12 Mujor Familjar ose Premium. Për më shumë informacion, vizitoni  faqen zyrtare digitalb.al.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien