DVD "Tell me more kids " 4-6 vjeç
DVD "Tell me more kids " 4-6 vjeç

DVD “Tell me more kids ” 4-6 vjeç

6,860 LEK

“Tell me more kids “, është një metodë interaktive për mësimim e anglishtes britanike dhe amerikane, për fëmijet nga mosha 4-6 vjeç. Gjithçka është në shqip. Me mbi 1000 lojra të ndryshme, karaoke dhe filma vizatimorë.

  • Paketa përmban : 2 CD-ROM,1 Libër udhëzues në shqip,1 Kufje dhe mikrofon
  • Pesha reale – 3

bli

Kategoria: .
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien