Info Për Produktet

DVD_Fjalori1

DVD – Fjalori elektronik i gjuhës Shqipe

5,900 LEK

  • Fjalori i pare elektronik i gjuhës shqipe me shqiptim, sipas rregullave të drejtshqiptimit të gjuhës shqipe.
  • Botim i mbështetur në fjalorin zyrtar të Institutit të Gjuhësise dhe Letërsisë me rreth 48,000 fjalë dhe 5,000 shprehje frazeologjike.
  • Kërkim automatik i thjeshtë dhe i avancuar për fjalët dhe shprehjet e përfshira në
  • Përdorim praktik dhe një referencë e rëndësishme për të gjithë studiuesit e gjuhës shqipe.
  • Pesha reale – 15

bli

Kategoria: .

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.

WordPress Lightbox Plugin
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien