PROGRAMET

Zonja pa padron

zonja-pa-padron

Bazuar në shkrimet e Rómulo Gallegos, ‘Zonja pa padron’ është një histori hakmarrjeje dhe ambiciesh, joshjeje dhe tradhtish, e treguar nga pikëpamja e Altagracias, një grua e abuzuar. Një grua që përfaqëson mijëra të keqtrajtuara nga njerëz të pashpirt. Por ndryshe nga të tjerat abuzuar,Altagraciakthehet në një vrasëse të pashpirt që vendos drejtësi me një grusht të hekurt për të gjithë përgjegjësit e vuajtjeve të saj.

 

Aktorë

Aracely Arámbula, David Chocarro, Danna Paola, José María Galeano, Andrea Martí, etj…

 

ORARE TRANSMETIMI

DATAORAKANALI
Nga e Hëna në të Premte16:00Logo_Stinet_ok

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Njoftim!

DigitAlb njofton se po ndodh Proçesi i Dixhitalizimit të Transmetimeve Televizive Tokësore në Tiranë e Durrës.

-Frekuencat e reja për abonentët me DEKODER HD dhe flyBOX, aktivizohen automatikisht.

-Ndërsa Abonentët me DEKODER të vjetër SD, duhet ta marrin shërbimin vetëm në Pikat e Autorizuara të Shitjes DigitAlb, Tiranë e Durrës.

-E ata me modulë, duhet të bëjnë kërkim manual në freq e reja.

*DigitAlb ju fton të përfitoni edhe nga oferta aktuale e ta merrni Falas Dekoderin T2 HD, duke bërë abonim 12 Mujor Familjar ose Premium. Për më shumë informacion, vizitoni  faqen zyrtare digitalb.al.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien