PROGRAMET

VIOLETTA

violetta_info
Ajo është e bukur, e zgjuar, e talentuar dhe e adhuruar nga adoleshentët në mbarë botën
“VOLETTA” Sez, III rikthehet me këngë… aventura… e histori të reja.

ORARE TRANSMETIMI

DATAORAKANALI nr. 17
Nga e Hëna në të Premte15:10

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

0
Connecting
Please wait...
Dërgo nje mesazh

Na vjen keq, ne nuk jemi në linjë për momentin. Lini një mesazh.

Emri juaj
* Email
* Përshkruaj problemin tuaj
Identifikohu tani

Keni nevojë për më shumë ndihmë? Kurseni kohë duke filluar kërkesën tuaj të mbështetjes online.

Emri juaj
* Email
Jemi ne linjë!
Feedback

Help us help you better! Feel free to leave us any additional feedback.

How do you rate our support?
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien