PROGRAMET

TH#RJE

digitalb-home_main_showcase_slider-thurje_img_05

Th#rje vjen këtë sezon të ri plot me surpriza dhe risi. Tema të larmishme, të ftuar interesantë, muzikë Live. Në çdo puntatë të Thurjes në këtë sezon, do të jetë i ftuar një personazh i ndryshëm, për të ofruar këndvështrimin e tij, për të sjellë zërin kritik dhe për të dhënë dëshmitë personale nga eksperiencat e veta për temat tona…

Drejton emisionin

JONIDA VOKSHI

Rregjia

INDRIT COBANI

Autor

SOKOL SHAMETI

ORARE TRANSMETIMI

DATAORAKANALI
Çdo të hënë21:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Njoftim!

DigitAlb njofton se po ndodh Proçesi i Dixhitalizimit të Transmetimeve Televizive Tokësore në Tiranë e Durrës.

-Frekuencat e reja për abonentët me DEKODER HD dhe flyBOX, aktivizohen automatikisht.

-Ndërsa Abonentët me DEKODER të vjetër SD, duhet ta marrin shërbimin vetëm në Pikat e Autorizuara të Shitjes DigitAlb, Tiranë e Durrës.

-E ata me modulë, duhet të bëjnë kërkim manual në freq e reja.

*DigitAlb ju fton të përfitoni edhe nga oferta aktuale e ta merrni Falas Dekoderin T2 HD, duke bërë abonim 12 Mujor Familjar ose Premium. Për më shumë informacion, vizitoni  faqen zyrtare digitalb.al.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien