PROGRAMET

TH#RJE

digitalb-home_main_showcase_slider-thurje_img_05

Thurje vjen këtë vit me një format të ri. Debate mbi shoqërinë, artin dhe kulturën. Çdo mbrëmje do të na shoqërojë një i ftuar i veçantë, me të cilin Jonida do të zhvillojë një bisedë intime. Kastro Zizo do të ketë këndin e vet të titulluar ‘Shthurje’, ku bashkë me të ftuarin do të komentojë ‘bëmat’ e fundit televizive…

Drejton emisionin

JONIDA VOKSHI

Rregjia

INDRIT COBANI

Autor

KOLORETO CUKALI

ORARE TRANSMETIMI

DATAORAKANALI
Çdo të hënë21:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

0
Connecting
Please wait...
Dërgo nje mesazh

Na vjen keq, ne nuk jemi në linjë për momentin. Lini një mesazh.

Emri juaj
* Email
* Përshkruaj problemin tuaj
Identifikohu tani

Keni nevojë për më shumë ndihmë? Kurseni kohë duke filluar kërkesën tuaj të mbështetjes online.

Emri juaj
* Email
Jemi ne linjë!
Feedback

Help us help you better! Feel free to leave us any additional feedback.

How do you rate our support?
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien