PROGRAMET

The Late Late Show with James Corden

Në një nga programet më të ndjekur në Amerikë, James Corden do të ketë të ftuar aktorët, këngëtarët dhe komedianët më të njohur. Intervista, duete këngësh në makinë, ‘Stand-Up Comedy’ dhe muzikë e përzgjedhur në një spektakël të përjavshëm!

Prezantues

James Corden

 

ORARE TRANSMETIMI

DATAORAKANALI
Çdo të mërkurë21:00Logo_Stinet_ok

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

WordPress Lightbox Plugin