PROGRAMET

Pa Filtër

Një program me personazhe të ftuar nga fusha ku ata spikasin, me tema nga më të ndryshmet dhe ku gjërat thuhen Pa Filtër

 

 

ORARE TRANSMETIMI

DATAORAKANALI
Çdo të enjte20:30

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

WordPress Lightbox Plugin