PROGRAMET

Më i miri në vend

me-i-miri-ne-vend-pocaret1

Dy artizanë dhe një tregtar i vjetër qilimash do të na tregojnë se si e punojnë zanatin e tyre…Tezgjahu është arma që ata kanë dhe pazari i Krujës është vendi ku luftojnë çdo ditë…Të tre ndjekin një traditë që ka lindur në këtë qytet dhe që duhet të vazhdojë të jetojë po në këtë qytet. Fazat nuk ndryshojnë për askënd… Do të inspektojnë dyqanet, do t’i nënshtrohen një prove dhe do të vëzhgohen nga një ekspert i jashtë. Cili prej tyre do të tregojë se njeh punën e dorës më mirë?

 

ORARE TRANSMETIMI

DATAORAKANALI
E mërkurë20:30Ti-hd

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Njoftim!

DigitAlb njofton se po ndodh Proçesi i Dixhitalizimit të Transmetimeve Televizive Tokësore në Tiranë e Durrës.

-Frekuencat e reja për abonentët me DEKODER HD dhe flyBOX, aktivizohen automatikisht.

-Ndërsa Abonentët me DEKODER të vjetër SD, duhet ta marrin shërbimin vetëm në Pikat e Autorizuara të Shitjes DigitAlb, Tiranë e Durrës.

-E ata me modulë, duhet të bëjnë kërkim manual në freq e reja.

*DigitAlb ju fton të përfitoni edhe nga oferta aktuale e ta merrni Falas Dekoderin T2 HD, duke bërë abonim 12 Mujor Familjar ose Premium. Për më shumë informacion, vizitoni  faqen zyrtare digitalb.al.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien