PROGRAMET

Empire

Seriali më i suksesshëm i viti, rikthehet me intrigë, luftë për pushtet, lakmi dhe hakmarrje. Ketë here nuk është thjeshtë biznes… është personale.

ORARE TRANSMETIMI

DATAORAKANALI nr. 33
Çdo të Enjte22:00

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

WordPress Lightbox Plugin