PLATFORMA SATELITORE

1

Fillestare 1 muaj1090 Lekë (Me parapagim)820 Lekë/muaj (Vetëm me kontratë 12 Mujore me këste)
 8.990 Lekë (Me parapagim për 12 muaj) 

Paketa me kanale gjeneraliste dhe disa prej kanaleve tematike të DIGITALB, që transmetojnë 24 orë në 24 filma dhe seriale artistikë, dokumentarë,

programe për femijë, muzikë dhe programe shqiptare.

Mundësi e mirë për të shpenzuar sa më pak dhe për të patur programe gjithpërfshirëse.

Fillestare-Satelit

2

2190 Lekë/muaj1960 Lekë/muaj (Muaj i 12 FALAS)(Vetëm me kontratë 12 Mujore me këste)
4.850 Lekë
15.990 Lekë Me parapagim

Paketa e të gjitha kanaleve tematike të DIGITALB, që transmetojnë 24 orë në 24, filma dhe seriale artistikë me Premiera për çdo ditë,

dokumentarë ekskluzive të dubluara në shqip, programe për fëmijë gjithashtu të dubluara në shqip, progame shqiptare, muzikë  dhe kanale për të

rritur. Për të gjitha moshat. Edhe në HD. Bashkë me të gjitha kanale gjeneraliste nga Shqipëria dhe Kosova,  si dhe kanalet tematike ndërkombëtare.

Familjare-Satelit

3

8.490 Lekë
26.250 Lekë (Me parapagim)
2.650 Lekë/Muaj (Me kontratë 12 mujore me këste)

Paketa e të gjitha kanaleve tematike të DIGITALB pjese e Paketës Familjare, së bashku me kanalet e SUPERSPORT. Kualifikueset Evropiane e

Miqësoret e Luksit. Kampionatet më elitare të kontinentit Evropian, Premier League, La Liga Santander, Seria A, Bundesliga, Europa League,

League 1, Eredevise. Lajme 24 orë në ditë, Emisionet më të dashura të botës së sportit.

Programacion i larmishem nga dy superkanalet Eurosport 1 dhe 2. Të gjitha në HD.

4

600 Lekë [€ 4,4]
1.800 Lekë [€ 13,1]

Paketa e abonimit që ju mundëson të shihni kanalet e SuperSport të cilët transmetojnë të gjitha ndeshjet e Kategorisë Superiore të Kampionatit

Shqiptar te Futbollit. Mund ta blini me parapagim, ose me DIGITALB ON TIME me këste mujore.

Paketa-SS

 

5


Paketa e të gjitha kanaleve për fëmijë, me programe shqiptare dhe të huaja nga më të dashurat për vogëlushët.

Me Premiera për çdo ditë. Të dubluara dhe titruara në gjuhën shqipe.

Së bashku me T HD, kanale gjeneraliste, kanale lajmesh e muzikore, nga Shqipëria dhe Kosova.

 

femijefull1

 

6


Paketa e të gjitha kanaleve të dokumentarëve më ekskluzivë, të dubluara dhe titruara në gjuhën shqipe apo atë origjinale.

Një paketë mikse me kanale argëtuese e për të rritur. Edhe në HD.

Së bashku me T HD, kanale gjeneraliste, kanale lajmesh e muzikore, nga Shqipëria dhe Kosova.

zbavitjefull11

7


Paketa e të gjitha kanaleve të filmave dhe serialeve, të titruara në gjuhën shqipe apo atë origjinale.

Premiera për cdo mbrëmje me filmat dhe seritë më të fundit të kinematografisë perëndimore. Pa ndërprerje publicitare. Edhe në HD.

Së bashku me T HD, kanale gjeneraliste, kanale lajmesh e muzikore, nga Shqipëria dhe Kosova.

kinemafull

 

8


Paketa e kanaleve të SuperSport.  Të gjitha sfidat e Kombëtares Shqiptare dhe Përfaqësueses së Kosovës.

Kualifikueset Evropiane e Miqësoret e Luksit. Kampionatet më elitare të kontinentit Evropian, Premier League,

La Liga Santander, Seria A, Bundesliga, Europa League, League 1, Eredevise. Lajme 24 orë në ditë,emisionet më të dashura të botës së sportit.

Programacion i larmishem nga dy superkanalet Eurosport 1 dhe 2. Të gjitha në HD.

 

 big brother white

 

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Njoftim!

DigitAlb njofton se po ndodh Proçesi i Dixhitalizimit të Transmetimeve Televizive Tokësore në Tiranë e Durrës.

-Frekuencat e reja për abonentët me DEKODER HD dhe flyBOX, aktivizohen automatikisht.

-Ndërsa Abonentët me DEKODER të vjetër SD, duhet ta marrin shërbimin vetëm në Pikat e Autorizuara të Shitjes DigitAlb, Tiranë e Durrës.

-E ata me modulë, duhet të bëjnë kërkim manual në freq e reja.

*DigitAlb ju fton të përfitoni edhe nga oferta aktuale e ta merrni Falas Dekoderin T2 HD, duke bërë abonim 12 Mujor Familjar ose Premium. Për më shumë informacion, vizitoni  faqen zyrtare digitalb.al.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien