Pianodrom 4

 

Festivali më i madh e unikal ndërkombëtar në Shqipëri, Pianodrom 4, Nga 1 Marsi, sjell në T HD, Ditët ndërkombëtare të Sonatës… 36 Sonata, 130 Vepra dhe 17 Produksione. Virtuoz të shquar vijnë nga Rusia, Greqia, Gjermania, Franca, Italia, Republika Ceke, Kosova dhe Shqipëria. Pianodrom – Një trashëgimi e re vlerash…

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të mërkurë 20:00 Ti-hd

 

Shpernda ne

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien