SI TE ABONOHEM?

Abonimi Online

Për tu abonuar ose riabonuar ne Paketat e Abonimit DigitAlb, vizitoni dyqanin tonë virtual Online Unit.

 

Abonimi në Dyqanet DigitAlb

Për çdo blerje Abonimi apo Riabonimi në Paketat e DigitAlb në të gjitha Pikat e Autorizuara të Shitjes, duhet patjetër të keni me vete Kartën Smart apo numrin e saktë të saj.

 

Aktivizimi i programeve në GOLD

Për të parë programet në PPV, dërgoni me sms Kodin e Filmit, hapesirë, Numrin e kartës smart.

SMS dërgoje tek numrat e aktivizimit (tab. më poshtë).

 

Abonimi i Programeve në POPCORN

Për te porositur eventet në POPCORN, dërgoni me SMS, kodin e eventit, hapësirë, numrin e kartës Smart, në numrat e aktivizimit.

 

Info – Numrat e Aktivizimit

Vendi nga ku abonoheniNumri i aktivizimit
për aktivizime brënda Shqipërisë53333
për aktivizime jashtë Shqipërisë+355662059595, +355672000567, +355682049494, +355692059595
për aktivizime në Kosovë +37744506478

 

Për çdo problem të mundshëm kontaktoni shërbimin e Kujdesit Ndaj Klientit në ndonjërin nga këto numra telefoni: +355 68 20 88888, +355 69 20 80000, + 355 4 2273075 ose dërgoni e-mail në adresën: info@digitalb.tv

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Njoftim!

DigitAlb njofton se ka nisur Procesi i Dixhitalizimit të Transmetimeve Televizive Tokësore në Qarkun e Beratit. Por kanalet e lira dhe ato të Platformës Tokësore Digitalb, mund t’i shihni duke u pajisur me Dekoderin T2 HD.
 
E përfitoni Falas këtë dekoder nëse bëni abonim 12 Mujor Premium, ose mund ta përfitoni me “Çmim Ofertë“, prej vetëm 3900 Lekësh. Gjithashtu merrni dhuratë edhe 1 Muaj Abonim në “Paketën Familjare” 
 
Vizitoni pikat e autorizuara të shitjes DigitAlb në Berat për të përfituar edhe ofertat.
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien