DigitAlb Tokësor – Mbulimi

VENDOSJA E KANALEVE SIPAS BANDAVE & FREKUENCAVE NE TOKESOR
Kanali2939535949
Frekuenca538000618000730000778000698000
1Film Nje HDTop ChannelDigi GoldSuperSport-1T
2Film Dy HDTop NewsFilm AUTORSuperSport-2musicAL
3Family HDMy MusicFilm HitsSuperSport-3Report TV
4Baby TvBang BangFilm ThrillerSuperSport-4Rai Uno
5Travel Channel HDCufo TvFilm DrameSuperSport-5Rai Due
6SS-1HDJuniorFilm AksionKLAN TVCanale 5
7SS-2HDEXP ShkenceFilm KomediABC NewsItalia 1
8SS-3HDEXP HistoriBCTVRTSH1ALPHA
9SS-4HDEXP NatyraX1News-24Mega
10City TvStinetX2In TVSupersport-6
11Fashion
12Euronews
13CNN
14Top AlbaniaCity RadioBBC
Top GoldNRG RadioRadio KlanMy Music

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Njoftim!

DigitAlb njofton se ka nisur Procesi i Dixhitalizimit të Transmetimeve Televizive Tokësore në Qarkun e Beratit. Por kanalet e lira dhe ato të Platformës Tokësore Digitalb, mund t’i shihni duke u pajisur me Dekoderin T2 HD.
 
E përfitoni Falas këtë dekoder nëse bëni abonim 12 Mujor Premium, ose mund ta përfitoni me “Çmim Ofertë“, prej vetëm 3900 Lekësh. Gjithashtu merrni dhuratë edhe 1 Muaj Abonim në “Paketën Familjare” 
 
Vizitoni pikat e autorizuara të shitjes DigitAlb në Berat për të përfituar edhe ofertat.
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien