DigitAlb Express

Shërbimi më i shpejtë më i lirë dhe më profesional mbi të gjitha që ja vlen më tepër sepse të sjell DIGITALB direkt në shtëpi me të njëjtat çmime si në dyqan.

 

Tel: +355 694030030, +355 682033350

e-Mail: digitalbexpress@digitalb.tv

 

Shërbimi Express Ju Mundëson
Set Parabolë Dhe Kokë LNB-24.250 Lekë
Instalim Antene Satelitore2.000 Lekë, 2.500 Lekë*
Gjetje Sinjali Satelitor1.000 Lekë, 1.200 Lekë*
Instalim Antene Tokësore1.500 Lekë
Gjetje Sinjali Tokësor500 Lekë, 700 Lekë*

 

Disponibël në Tiranë, Durrës dhe zonën e plazhit.

*Çmimet për Durrësin dhe zonën e plazhit.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Njoftim!

DigitAlb njofton se po ndodh Proçesi i Dixhitalizimit të Transmetimeve Televizive Tokësore në Tiranë e Durrës.

-Frekuencat e reja për abonentët me DEKODER HD dhe flyBOX, aktivizohen automatikisht.

-Ndërsa Abonentët me DEKODER të vjetër SD, duhet ta marrin shërbimin vetëm në Pikat e Autorizuara të Shitjes DigitAlb, Tiranë e Durrës.

-E ata me modulë, duhet të bëjnë kërkim manual në freq e reja.

*DigitAlb ju fton të përfitoni edhe nga oferta aktuale e ta merrni Falas Dekoderin T2 HD, duke bërë abonim 12 Mujor Familjar ose Premium. Për më shumë informacion, vizitoni  faqen zyrtare digitalb.al.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien