NA KONTAKTONI

DigitAlb Sh.A: Autostrada Tiranë – Durrës, Rruga “Pavaresia” Nr.39,Komuna Kashar, Tiranë, Shqipëri

Kujdesi për Klientin: +355 42 273075,  +355 682088888, +355 692080000,  +355 800 4444 (brenda vendit me numrat fix)

Administrata: +355 4 2388000, +355 42274801/4/5

E-mail: info@digitalb.tv

Për më shumë informacion mbi shoqërine, klikoni: 

http://www.qkr.gov.al/kerko/kerko-ne-regjistrin-tregtar/kerko-per-subjekt/

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Njoftim

DigitAlb njofton abonentët në zonën e Tiranës, Kamzës, Vorës dhe Durrësit, të cilët kanë ende një dekoder apo modul të vjetër Tokësor SD, se duhet ta ndrrojnë patjetër me dekoder flyBOX ose T2 HD. E përfitoni falas me abonim Familjar ose Premium 12 mujor.

Pas proçesit të kalimit në T2, abonentët e tjerë me dekodera Tokësorë HD ose flyBOX, duhet të bëjnë PATJETËR Rikthim në Gjëndje Fillestare të Dekoderit, për të marrë renditjen e re të kanaleve.

WordPress Lightbox Plugin
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien