Kliko mbi Paketat dhe përzgjidh kombinimin që dëshiron.

Ju keni zgjedhur Paketën Sport. Për të vazhduar blerjen, Kombinoni me një nga paketat e tjera.

http://digitalb.al/platforma-satelitore/

Bli Tani / 8990 Lekë

Bli Tani me Këste / 970 Lekë

Ju keni zgjedhur Paketën Fëmijë.

http://digitalb.al/platforma-satelitore/
http://digitalb.al/platforma-satelitore/

Bli Tani / 27260 Lekë

Bli Tani me Këste / 2920 Lekë

Ju keni zgjedhur Paketën Kinema dhe Sport.

http://digitalb.al/platforma-satelitore/
http://digitalb.al/platforma-satelitore/

Bli Tani / 27260 Lekë

Bli Tani me Këste / 2920 Lekë

Ju keni zgjedhur Paketën Argëtim dhe Sport.

Bli Tani / Lekë

Bli Tani me Këste / 1720 Lekë

Ju keni zgjedhur Paketën Femijë dhe Argëtim.

http://digitalb.al/platforma-satelitore/
http://digitalb.al/platforma-satelitore/

Bli Tani / 29590 Lekë

Bli Tani me Këste / 3350 Lekë

Ju keni zgjedhur Paketën Sport, Femijë dhe Kinema.

Bli Tani / 15920 Lekë

Bli Tani me Këste / 1720 Lekë

Ju keni zgjedhur Paketën Fëmijë dhe Argëtim.

http://digitalb.al/platforma-satelitore/
http://digitalb.al/platforma-satelitore/

Bli Tani / 29590 Lekë

Bli Tani me Këste / 3350 Lekë

Ju keni zgjedhur Paketën Sport, Femijë dhe Argëtim.

Bli Tani / 24290 Lekë

Bli Tani me Këste / 2600 Lekë

Ju keni zgjedhur Paketën Fëmijë dhe Sport.

http://digitalb.al/platforma-satelitore/
http://digitalb.al/platforma-satelitore/

Mund të zgjidhni të parapaguani për 12 Muaj, secilën nga Paketat apo Kombinimet që dëshironi, duke përfituar akoma Ulje

<a href=”https://abonohu.digitalb.al/DgaProductInfo.aspx?id=S”>Kliko Këtu</a>

Ju faleminderit

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Njoftim!

DigitAlb njofton se po ndodh Proçesi i Dixhitalizimit të Transmetimeve Televizive Tokësore në Tiranë e Durrës.

-Frekuencat e reja për abonentët me DEKODER HD dhe flyBOX, aktivizohen automatikisht.

-Ndërsa Abonentët me DEKODER të vjetër SD, duhet ta marrin shërbimin vetëm në Pikat e Autorizuara të Shitjes DigitAlb, Tiranë e Durrës.

-E ata me modulë, duhet të bëjnë kërkim manual në freq e reja.

*DigitAlb ju fton të përfitoni edhe nga oferta aktuale e ta merrni Falas Dekoderin T2 HD, duke bërë abonim 12 Mujor Familjar ose Premium. Për më shumë informacion, vizitoni  faqen zyrtare digitalb.al.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien