Italia e Franceskos

Me një Alfa Romeo Spider, Arkitekti, Historiani, Regjisori, Prezantuesi, Autori Italian Francesco da Mosto, do të udhëtojë nga maja, deri tek gidhti i madh i Italisë. Ai do të na njohë me vecoritë e arkitekturës dhe traditat e rajoneve të ndryshme…

 

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të diel 20:00

 

Shpernda ne

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien