Dopio Histori

Rubin Beqo

Rubin Beqo

Të gjithë duan të bëhen ‘Mbreti i Shqipërisë’, por vetëm një do ta fitojë vendin e punës! Rubin Beqo dhe konjaku i tij, do të na tregojnë historinë e princ Vidit…

 

Një emision nga

Bjordi Mezini dhe Erjon Bubullima

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të mërkurë 20:30 Ti-hd

 

Shpernda ne

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien