Dopio Histori

Eduart Ndocaj

Deputeti ‘Kaubojs’ tregon historinë e pa dëgjuar të Ismail Qemalit dhe rrugëtimin e tij drejt Vlorës. Eduart Ndocaj hedh dritë mbi arsyet kryesore të shpalljes së pavarsisë me nje got raki përpara…

 

Një emision nga

Bjordi Mezini dhe Erjon Bubullima

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të mërkurë 20:30 Ti-hd

 

Shpernda ne

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien