Dixhitalizimi i Transmetimeve Televizive Tokësore

Tashmë procesi i digitalizimit është kryer në qytetet kryesore të Shqipërisë dhe DigitAlb nëpërmjet dekoderit T2 HD dhe flyBOX, ju ka ofruar mundësinë të shijoni;

Tani ju shihni plot 54 kanale të platformës tokësore DigitAlb, si dhe kanalet e lira pa pagesë.

Prej muajit Mars ky proces do të fillojë edhe në qytetet

Fier dhe Lushnjë.

Prandaj duhet me patjetër të pajiseni me dekoderat e rinj T2 HD dhe flyBOX.

HARTAAAA

Nëse keni një dekoder tokësor të këtij tipi, shihni se çfarë duhet të bëni:

2000H_00000  

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

WordPress Lightbox Plugin
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien