DIGITALB EXPRESS

Shërbimi më i shpejtë më i lirë dhe më profesional mbi të gjitha që ja vlen më tepër sepse të sjell DIGITALB direkt në shtëpi me të njëjtat çmime si në dyqan.

Tel: +355 694030030, +355 682033350
Email: digitalbexpress@digitalb.tv

SHËRBIMI EXPRESS JU MUNDËSON
Set Parabolë Dhe Kokë LNB-2 4.250 Lekë
Instalim Antene Satelitore 2.000 Lekë, 2.500 Lekë*
Gjetje Sinjali Satelitor 1.000 Lekë, 1.200 Lekë*
Instalim Antene Tokësore 1.500 Lekë
Gjetje Sinjali Tokësor 800 Lekë, 1000 Lekë*

Disponibël në Tiranë, Durrës dhe zonën e plazhit.
*Çmimet për Durrësin dhe zonën e plazhit.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien