Kategoria: SERIALE / SHOW

poster-skanderbeg-info

Jeta e banorëve dhe ushtarëve të Skënderbeut në një kështjellë të rrethuar nga Turqit, diku…

nje-dopio-histori-4_info

Rubin Beqo Rubin Beqo Të gjithë duan të bëhen ‘Mbreti i Shqipërisë’, por vetëm një…

pa-filter

Ngjarjet dhe Personazhet takohen jashtë kornizës së tyre të zakonshme. Stil jetese dhe argëtim pa…

mfal_info

Një program humoristik krejtesisht i ri në një format të përjavshëm absolutisht për herë të…

tierra_de_reyes

Tre vëllezërit Gajardo betohen të hakmerren për vdekjen e motrës së tyre në fermën e…

thurje_info

Th#rje vjen këtë sezon të ri plot me surpriza dhe risi. Tema të larmishme, të…

empire_info

Seriali më i suksesshëm i viti, rikthehet me intrigë, luftë për pushtet, lakmi dhe hakmarrje.…

violetta_info

Ajo është e bukur, e zgjuar, e talentuar dhe e adhuruar nga adoleshentët në mbarë…