Kategoritë: ArkivaNjoftime

Dixhitalizimi i Transmetimeve Televizive Tokësore në Tiranë e Durrës

DigitAlb njofton se po ndodh Proçesi i Dixhitalizimit të Transmetimeve Televizive Tokësore në Tiranë e Durrës.   -Frekuencat e reja për abonentët me DEKODER HD dhe flyBOX, aktivizohen automatikisht.   -Ndërsa Abonentët me DEKODER të vjetër SD, duhet ta marrin shërbimin vetëm në Pikat e Autorizuara të Shitjes DigitAlb, Tiranë e Durrës.   -E ata me modulë, duhet të bëjnë kërkim manual në freq e reja.   *DigitAlb ju fton të përfitoni edhe nga oferta aktuale e ta merrni Falas Dekoderin T2 HD, duke bërë abonim 12 Mujor Familjar ose Premium

Lexo më shumë

Proçesi i digitalizimit

Në kuadër të proçesit të digitalizimit, e që të vazhdoni të shihni programe televizive në ekranin tuaj, të gjithë ju që keni dekoder dhe modulë të vjetër SD, duhet të pajiseni patjetër me dekoderin e ri tokësor T2-HD. E merrni për vetëm për 5900 lek, ose jua japim FALAS, nese bëni Abonim Premium 12 Mujor! Deri më 30 Qershor!

Lexo më shumë

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Njoftim!

DigitAlb njofton se po ndodh Proçesi i Dixhitalizimit të Transmetimeve Televizive Tokësore në Tiranë e Durrës.

-Frekuencat e reja për abonentët me DEKODER HD dhe flyBOX, aktivizohen automatikisht.

-Ndërsa Abonentët me DEKODER të vjetër SD, duhet ta marrin shërbimin vetëm në Pikat e Autorizuara të Shitjes DigitAlb, Tiranë e Durrës.

-E ata me modulë, duhet të bëjnë kërkim manual në freq e reja.

*DigitAlb ju fton të përfitoni edhe nga oferta aktuale e ta merrni Falas Dekoderin T2 HD, duke bërë abonim 12 Mujor Familjar ose Premium. Për më shumë informacion, vizitoni  faqen zyrtare digitalb.al.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien