Big Brother Albania

LIVE në DigitAlb

Dy Kanalet:

(kanali Nr. 8)

(kanali Nr. 9)

kushtojnë 1,990 Lekë, për gjithë kohën që do të zgjasë spektakli.


E përfitoni Falas, nëse bëni abonime 3 dhe 12 Mujore në Paketat Fillestare, Familjare e Premium.

Mund ta blini lehtësisht në të gjitha pikat zyrtare të shitjes DigitAlb, apo online Unit në digitalb.al.

 

 

E për ta aktivizuar atë, duhet të jeni të abonuar në njërën nga paketat DigitAlb, deri në fund të spektaklit.

Klientët e platformës IPKO në Kosovë (çmimi 14.70 euro), si dhe partnerënve zyrtarë të DigitAlb, abonimin mund ta bëjnë vetëm në dyqanet përkatëse.


Për të listuar dy kanalet Big Brother, abonentet me dekoder tokësor të thjeshtë duhet të bëjnë kërkim automatik të kanaleve, ndërsa abonentet me dekodera HD tokësor e satelitor si dhe flyBOX, duhet vetëm ta fikin e ta ndezin dekoderin me telekomandë

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Njoftim!

DigitAlb njofton se po ndodh Proçesi i Dixhitalizimit të Transmetimeve Televizive Tokësore në Tiranë e Durrës.

-Frekuencat e reja për abonentët me DEKODER HD dhe flyBOX, aktivizohen automatikisht.

-Ndërsa Abonentët me DEKODER të vjetër SD, duhet ta marrin shërbimin vetëm në Pikat e Autorizuara të Shitjes DigitAlb, Tiranë e Durrës.

-E ata me modulë, duhet të bëjnë kërkim manual në freq e reja.

*DigitAlb ju fton të përfitoni edhe nga oferta aktuale e ta merrni Falas Dekoderin T2 HD, duke bërë abonim 12 Mujor Familjar ose Premium. Për më shumë informacion, vizitoni  faqen zyrtare digitalb.al.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien