Bavaria, një udhëtim magjik

Birrë, mish në skarë, festë e zhurmshme dhe valle tradicionale. Kur mendojmë për Bavarinë, këto janë imazhet e para që na vijnë ndërmend. Por sigurisht që këto janë vetëm stereotipe. Ata që duan të dinë se çfarë i bën unikë bavarezët dhe tokën e tyre, duhet të shohin këtë dokumentar. Për të parë diçka përtej broshurave të zakonshme turistike, së pari duhet të dini se çfarë janë me të vërtet bavarezët…

 

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të diel 20:00

 

Shpernda ne

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien