Bandite te famshem: Wyatt Earp

Kjo është historia e vërtetë e Uajat Ërp… Një histori është shumë komplekse… Historia se si një bandë kriminelësh të regjur, i shkatërruan familjen dhe e shtynë drejt vrasjes… Uajat Ërpi – njeriu i cili i ishte shmangur vrasjeve, deri ditën kur Frenk Stilluellit i ra në qafë… Ai ishte ngatërruar me kaubojin e gabuar…

ORARE TRANSMETIMI

DATA ORA KANALI
Çdo të shtunë 22:00

 

Shpernda ne

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien