Në emër të pafajsisë

Një ngjarje që terrorizoi një popull… Një histori që ka lënë ende plagë të hapura… Kush e hodhi bombën në…

Në emër të pafajsisë

Një ngjarje që terrorizoi një popull… Një histori që ka lënë ende plagë të hapura… Kush e hodhi bombën në…

Xinxifillo

Për të gjithë vogëlushët çdo të shtunë e të dielë do të rikthehen teatrot e kukullave, me disa nga personazhet…

Përrallë nga e kaluara

Frymëzuar nga komedia “Katërmbëdhjetë vjeç dhëndër” e Andon Zako Cajupit, regjisori i mirënjohur Dhimitër Anagnosti, sjell një ndër filmat me…

Kokrrat

Me regji dhe skenar të Bjordi Mezinit dhe Erion Bubullimës, vjen për teleshikuesit seriali më i ri humoristik, prodhim i…

Në emër të pafajsisë

Një ngjarje që terrorizoi një popull… Një histori që ka lënë ende plagë të hapura… Kush e hodhi bombën në…